BaByliss 3060

• docela dost se zahřívá

velmi vhodné na rychlé použití

• , zakoupeno v MALL.CZ

Vyhovuje absolutně

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Výrobce uvedl, že nahřívání proběhne do 15 minut, ale teplota nebyla po 15 minutách dostatečná. Bylo potřeba minimálně 30 minut na dostatečné nahřátí. Výrobek odpovídá nižší pořizovací ceně. Pro dlouhé a husté vlasy není teplota a krátká akumulace dostatečná.

Průměr
32 mm
2000Kg kg

Toužíte po krásných vlnách nebo loknách a nechce se vám kulmou natáčet pramen vlasů po prameni ? Tak je na čase pořídit si elektrické natáčky Babyliss 3060E. Získáte 20 nahřívacích natáček v barvě fialové s klipsy pro snadné připevnění. To že jsou natáčky správně nahřáté zjistíte díky světelnému indikátoru a do provozu je dostanete jednoduchým tlačítkem. V boxu s průhledným krytem naleznete 8 ks o průměru 32 mm, 6 ks o průměru 25 mm a 6 ks o průměru 19 mm. Elektrické natáčky Babyliss 3060E jsou nahřáty do cca 30 minut a údržba je velmi jednoduchá - stačí opláchnout.     20 nahřívacích natáček 8 velkých O 32mm 6 středních O 25mm 6 malých O 19mm

Klipsy pro snadné připevnění natáček 20 ks

Jedna natáčka červeným indikátorem, který zhnědne po zahřátí na provozní teplotu

Box s transparentním víkem

• docela dost se zahřívá

velmi vhodné na rychlé použití

• , zakoupeno v MALL.CZ

Vyhovuje absolutně

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• pěkný tvar-design moderní
    • dlouhá doba nahřívání
    • špatné uchycování
    • obtížné natáčení

ve srovnání s natáčkami ETA ( vyráběné cca před 30 lety ), jsou tyto daleko horší, nicméně nechci riskovat a natáčky vracet, aby jiné byly daleko horší

• , zakoupeno v ALFA.cz

Spokojenost se zbožím. Obchod všem doporučuji

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Není nutné mít umyté vlasy
    • Použití na již lakované vlasy (oproti kulmě)
    • Použití na suché vlasy
    • Drobnou nevýhodou je delší nahřívání před použitím

Doporčila mi ho kadeřnice
    Výrobek předčil mé očekávání
    Použití velmi jednoduché
    Výrobek bych doporučila svým známým
    Pro jednoduchost použití a výsledný dobrý efekt
    Zatím neuvažuji o nákupu dalšího výrobku

• pohodlný a jednoduchý způsob natočení vlasů (pohodlnější než např. s kulmou)
    • klipsy pro připevnění natáček dobře drží
    • počet i průměr natáček jsou dostačující
    • cena odpovídá kvalitě a výkonu
    • trvá to déle, než se vlasy natočí
    • když se natáčky nahřívají, trochu to smrdí (jako by se pálil plast)

Dle mého názoru hodně záleží na tom, co od tohoto produktu očekáváte. Pokud čekáte zázraky, pravděpodobně vás čeká zklamání (ale tak to ostatně funguje u většiny věcí).
    Já jsem zázraky nečekala a jsem spokojená. Nezlobila bych se, kdyby mi vlny déle vydržely, ale vím, že mé vlny vždy celkem rychle spadnou. Myslím, že záleží hodně na typu a déce vašich vlasů (já je mám dlouhé). Každé se nám vlasy kroutí jinak.
    V návodu se píše, že se natáčky nahřívají cca 30 minut a za 15 minut máte vlnité vlasy. Podle mých zkušeností nesouhlasí ani jedno - natáčky se nahřejí asi za 20 minut a abych se já osobně dočkala aspon trochu odolných vln, musím mít na hlavě natáčky aspon hodinu. Ale jak říkám, záleží na vlasech každé z nás.
    Některé ženy nejsou spokojeny s počtem, prý jim 20 natáček nestačí na natočení celé hlavy. Mně vždy minimálně jedna natáčka zbyde. Ale zase záleží na tom, na co jste zvyklé.
    Při nahřívání natáčky trochu smrdí. Při prvním použití jsem se toho trochu lekla, ted už jsem zvyklá.
    I když natáčku uchopím na okraji, občas mě trochu pálí do prstů. Není to ale nic, co by se nedalo přežít :)

Když to shrnu - natáčky mohu doporučit.

• , zakoupeno v Elektro Novák CB s.r.o.

• - dlouhotrvající přirozené lokny

- po klipsu, držícím natáčku, nezůstává na vlasech nepěkná rýha jako u klipsu u varných natáček